Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 18 από 18

Τίτλος θέματος: Ελιν βενζιναδικα Αθηνας?

Επίτιμο Μέλος
    Περιοχή
    Κοζάνη
    Ευχαριστώ
    234
    Δέχθηκε ευχαριστώ 229 φορές για 178 δημοσιεύσεις
    Πάντως στην ευρύτερη περιοχή του Ν.Κοζάνης και προς Ιωάννινα και σύνορα Ν.Βέροιας εμφανίζει 7 πρατήρια elin, 2 εκ των οποίων μέσα στην Κοζάνη,ακριβώς στο σημείο που πρέπει.Το τονίζω στο σημείο που πρέπει γιατί ο χάρτης δεν έχει αρίθμηση των οδών.Aφού δεν έχει περάσει το συνεργείο της Ngi από την περιοχή,που βρέθηκαν τα στοιχεία για αυτά τα πρατήρια και δεν υπάρχουν τα ανάλογα για την Αθήνα?

Driver Το avatar του χρήστη gp2000
    Ευχαριστώ
    1
    Δέχθηκε ευχαριστώ 0 φορές για 0 δημοσιεύσεις
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ptsikos
    Και προς ενημέρωση σας, επειδή έχω μιλήσει με την ΕΛΙΝ, ούτε και αυτή έχει πλήρη λίστα των πρατηρίων της. Αλλά συμφώνησαν ότι η ιδέα για το πέρασμα των πρατηρίων σε πρόγραμμα πλοήγησης είναι πολύ καλή και υποσχέθηκαν να το κάνουν μελλοντικά και πιθανόν να έρθουν και σε επαφή με την ΝGI.
    γιαυτο λεω:βαλτε shell :D :D
    HTC TyTN II P4550/Kaiser
    TRAVEL COMPANION RX5720
    TIBO A 4050
    Destinator 7 GREECE U 2008 Q1

Driver
    Ευχαριστώ
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από beagle
    Καλύτερη αλλά ακριβότερη.........
    Και σε αλλες εταιριες ειναι φθηνοτερη. Αν δεις τωρα ΕΛΙΝ να εχει 0,35? το λιτρο, θα βαλεις; Το φθηνο, δεν σημαινει και καλο. Και εγω οταν πηρα το ΜΙΟ με το ΡΝ, ηταν ακριβοτερο με αλλο προγραμμα πλοηγησης, αλλα πηρα δοξα το Θεο, αυτο! :?

Navigator Το avatar του χρήστη ptsikos
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ευχαριστώ
    0
    Παιδιά σας παραθέτω την απάντηση όπως ακριβώς μου ήρθε στο mail.

"Κύριε Τσίκο
    Ζητώ συγνώμη για την κάπως καθυστερημένη (δεύτερη) απάντηση μου αλλά ήμουν εκτός γραφείου. Μόλις χθες κατάφερα να σας καλέσω στο γραφείο, αλλά δεν σας βρήκα.
    Με το αίτημα σας μας δώσατε μια πολύ καλή ιδέα και θα κάνουμε ενέργειες ώστε να μπορέσουμε να δώσουμε τα πρατήρια μας σε εργαλεία όπως το destinator. Δυστυχώς, προς το παρόν δεν έχουμε κάποια λίστα έτοιμη, εκτός από μια λίστα που έχει μόνο τα παράκτια πρατήρια μας. Αν θέλετε κάποια παραπάνω πληροφόρηση για συγκεκριμένες περιοχές, παρακαλώ πείτε μου ώστε να σας εξυπηρετήσω. Ελπίζω όμως ότι σύντομα θα μπορείτε να βρίσκετε αυτά τα στοιχεία μέσω internet ή έτοιμα σε πλοηγούς.
    Σας ευχαριστώ και πάλι για την εύστοχη παρατήρηση σας και παραμένω στη διάθεση σας."

Αυτά προς ενημέρωση
    HTC TyTN II, 8GΒ, Destinator 7.0.0.588.11, GreeceU 2008.Q1
    Φωτογραφία της ημέρας
    http://www.archibase.net/gallery/182...egory=0&type=0
    Για να τις δείτε όλες πατάτε Next κάθε φορά κάτω δεξιά από τη φωτογραφία.

Expert navigator
    Περιοχή
    vyronas
    Ευχαριστώ
    0
    makari kai me alles etaireies na ginontan auto
    altina a600, destinator 6.1.4.40870 xartis 2007 q4 , europe 2006 q1

Geointelligence Team Το avatar του χρήστη zeppelin
    Ευχαριστώ
    21
    Δέχθηκε ευχαριστώ 108 φορές για 64 δημοσιεύσεις
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bbbb
    Πάντως στην ευρύτερη περιοχή του Ν.Κοζάνης και προς Ιωάννινα και σύνορα Ν.Βέροιας εμφανίζει 7 πρατήρια elin, 2 εκ των οποίων μέσα στην Κοζάνη,ακριβώς στο σημείο που πρέπει.Το τονίζω στο σημείο που πρέπει γιατί ο χάρτης δεν έχει αρίθμηση των οδών.Aφού δεν έχει περάσει το συνεργείο της Ngi από την περιοχή,που βρέθηκαν τα στοιχεία για αυτά τα πρατήρια και δεν υπάρχουν τα ανάλογα για την Αθήνα?
    Τώρα είδα το post σου. Απλά τα συγκεκριμένα πρατήρια συλλέχθηκαν από το "ειδικό" μας όχημα στα πλαίσια της επικαιροποίησης του κυρίως επαρχιακού δικτύου.

Junior Member
    Ευχαριστώ
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ptsikos
    Παιδιά σας παραθέτω την απάντηση όπως ακριβώς μου ήρθε στο mail.

"Κύριε Τσίκο
    Ζητώ συγνώμη για την κάπως καθυστερημένη (δεύτερη) απάντηση μου αλλά ήμουν εκτός γραφείου. Μόλις χθες κατάφερα να σας καλέσω στο γραφείο, αλλά δεν σας βρήκα.
    Με το αίτημα σας μας δώσατε μια πολύ καλή ιδέα και θα κάνουμε ενέργειες ώστε να μπορέσουμε να δώσουμε τα πρατήρια μας σε εργαλεία όπως το destinator. Δυστυχώς, προς το παρόν δεν έχουμε κάποια λίστα έτοιμη, εκτός από μια λίστα που έχει μόνο τα παράκτια πρατήρια μας. Αν θέλετε κάποια παραπάνω πληροφόρηση για συγκεκριμένες περιοχές, παρακαλώ πείτε μου ώστε να σας εξυπηρετήσω. Ελπίζω όμως ότι σύντομα θα μπορείτε να βρίσκετε αυτά τα στοιχεία μέσω internet ή έτοιμα σε πλοηγούς.
    Σας ευχαριστώ και πάλι για την εύστοχη παρατήρηση σας και παραμένω στη διάθεση σας."

Αυτά προς ενημέρωση
    Αυτο ειναι αλλο πραγμα. Αλλο δεν ξερω ποια ειναι και αλλο δεν τα εχω σε καποιο φορματ. Αποκλειεται να μην ξερουν ποιους προμηθευουν.Εν αναμονη λοιπον, αν και, καποιοα ακρη εβγαλα απο το gasprice.gr.

Επίτιμο Μέλος
    Περιοχή
    Κοζάνη
    Ευχαριστώ
    234
    Δέχθηκε ευχαριστώ 229 φορές για 178 δημοσιεύσεις
    Δεν ξέρω τι γίνεται σε άλλες περιοχές,αλλά στη Κοζάνη δίνει ρέστα ο χάρτης στους γύρω δρόμους.Τέτοια ακρίβεια στο είδος των στροφών, ειλικρινά δεν περίμενα να υπάρχει.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Στατιστικά για αυτό το θέμα

Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα

Αυτή τη στιγμή 1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bookmarks

Δικαιώματα Δημοσιεύσεων