Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9

Τίτλος θέματος: προβλημα αναβαθμισης

Junior Member
    Ευχαριστώ
    0
    Δέχθηκε ευχαριστώ 0 φορές για 0 δημοσιεύσεις

προβλημα αναβαθμισης

καλημερα εχω το mls 4800 κ προσπαθω να κανω αναβαθμιση στους χαρτες μεσω του mlsdestinator.gr αλλα δεν μου ανοιγει το pc το αρχειο...λιγη βοηθεια

Επίτιμο Μέλος Το avatar του χρήστη peterant
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ευχαριστώ
    29
    Δέχθηκε ευχαριστώ 414 φορές για 125 δημοσιεύσεις
    Έχεις εγκαταστήσει στο pc σου κάποιο πρόγραμμα αποσυμπίεσης ζιπαρισμένων αρχείων (winRar,winZip κ.λ.π.)?
    Αν έχεις και δεν στο ανοίγει (Θα βγάζει κάποιο μήνυμα), δοκίμασε να το ξανακατεβάσεις, μήπως κάτι δεν πήγε καλά στο download.

Navigator
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ευχαριστώ
    6
    Δέχθηκε ευχαριστώ 34 φορές για 31 δημοσιεύσεις
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από totos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα εχω το mls 4800 κ προσπαθω να κανω αναβαθμιση στους χαρτες μεσω του mlsdestinator.gr αλλα δεν μου ανοιγει το pc το αρχειο...λιγη βοηθεια
    Αν σου το κατεβάζει ως άγνωστο αρχείο, απλά κάνε rename και πρόσθεσε ".zip" στο όνομα του αρχείου.
    Αν συνεχίζει πάρε τηλ. την MLS

Junior Member
    Ευχαριστώ
    0
    χθες μιλησα με την mls για το ιδιο θεμα και μου ειπαν να το κανω με copy - paste!!!δεν ηξερε να μου πει γτ συμβαινει αλλα τουλαχιστον το εκανα και δουλεψε!!!

Junior Member
    Ευχαριστώ
    0
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΩΒΛΗΜΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΝΕΟ ΧΑΡΤΗ ΤΟΥ 2010 ΓΙΑ ΤΟ 4800, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΕΝΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΑ ΕΞΗΣ.... Έχετε ήδη κατεβάσει αυτό το αρχείο 5 φορές. Παρακαλώ επικοινωνήστε με την τεχνική υποστήριξη της MLS. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦ, ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

Rookie Το avatar του χρήστη NIKOSAEK
    Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Ευχαριστώ
    7
    Δεξι κλικ- ανοιγμα με -winrar διπλο κλικαρισμα αριστερο ειδα τα αρχεια και τα τραβηξα με κρατιμενο το αριστερο κουμπη του ποντικιου σερνονταστα εξω. εχει δικιο ο φιλος totos οταν κατεβενει το αρχειο δεν εχει τη μορφη ζιπ.Σορυ για τα δεξιοαριστερα κλικ εγω παντως ετσι το ανοιξα...
    Αν κατι,που θελησες σε αυτη την ζωη, δεν τ΄απόκτησες, σημαίνει πως δεν το πόθησες πολύ

Junior Member
    Περιοχή
    Κέρκυρα
    Ευχαριστώ
    0
    Παιδια καλημερα. Εχω ενα παρομοιο προβλημα και θα ηθελα λιγη βοηθεια. Εχω το MLS 4800BT σπασμενο με το τελευταιο μενου του Peterant και θελω να κανω αναβαθμιση του Ελληνικου χαρτη στο Destinator 7. Το κατεβασα κανονικα απο το site της MLS, το αποσυμπιεσα και ετρεξα το προγραμμα εγκαταστασης που εχει. Δεν βρισκει ομως λεει το φακελο του destinator για να κανει την εγκατασταση. Υποθετω οτι αυτο γινεται επειδη λογο σπασιματος εχουμε βγαλει τα αρχεια και τους φακελους απο την Flash και τα βαλαμε στην SD.
    Υπαρχει αλλος τροπος να βαλω τους χαρτες? Μπορω να κανω copy & paste ενα ενα τα αρχεια στους ομονυμους φακελους του destinator και να αντικαταστησω τα παλια? Τα υπολοιπα αρχεια υποθετω μενουν ως εχει? Μπορει καποιος να μου υποδειξει ακριβως πως να το κανω και τι να αντιγραψω και που?

Ευχαριστω

Επίτιμο Μέλος Το avatar του χρήστη peterant
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ευχαριστώ
    29
    Δέχθηκε ευχαριστώ 414 φορές για 125 δημοσιεύσεις

Junior Member
    Περιοχή
    Κέρκυρα
    Ευχαριστώ
    0
    Σε ευχαριστω πολυ

Στατιστικά για αυτό το θέμα

Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα

Αυτή τη στιγμή 1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bookmarks

Δικαιώματα Δημοσιεύσεων