PDA

Επιστροφή στο Forum : Οίκοι ανοχής και στριπτιτζάδικα

Braker
03-07-06, 17:41
Πέρασα τους οίκους ανοχής (96 σημεία) που υπάρχουν στο bourdela.com και τα στριπτιτζάδικα (18 σημεία)

Μπορείτε να κατεβάσετε τα αρχεία dat και bmp για να τα βάλετε στα Αγαπημένα σας από το κάτωθι link:

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] :wink:

kbantikos
04-07-06, 09:37
Zak για τους gay δεν θα περασεις τιποτα????? :lol: :lol:
Επισης καλο θα ητανε να περασεις και τα ****μπαρα. :lol:
Στους οικους ανοχης εχεις συμπεριλαβει και τις δημοσιες υπηρεσιες??
:lol: :lol:
Παντως αν και διαφωνω καθετα με αυτου του ειδους την δουλεια, ειναι φοβερα πρωτοτυπη, που πηγες και το σκεφθηκες??? ωραιος (οσον αφορα την πρωτοτυπια :wink: )

SavvasBlue
04-07-06, 13:22
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

:D :D :D Εισαι απιστευτος!!! Με διαφορα το πιο πρωτοτυπο post που εχω δει τελευταια!!!! Παντως αν ηθελες να κανεις ολοκληρομενη δουλεια επρεπε να περασεις και ολες τις δημοσιες υπηρεσιες οπως λεει και ο φιλος kbantikos :D.

vasiliadis1
04-07-06, 13:27
Τα μέλη του forum απο την θεσσαλονίκη ΑΠΑΙΤΟΥΝ μαζί με την αναβάθμιση του Ιουλίου να αναρτηθεί στο forum και αρχείο με τους οίκους ανοχής για την ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ..... :D :D

freedom
04-07-06, 14:33
παντα τετοιααααααααα :wink:

Braker
04-07-06, 14:34
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

δεν είχα τι να κάνω και είπα να κάνω κάτι να φάω την ώρα μου..έτσι κάθησα και πέρασα τους οίκους. Σχετικά με τις δημόσιες υπηρεσίες ας κάνει τπτ και η ngi.. εκτός και αν θέλει να με προσλάβει να περνώ σημεία.. δεν έχω κανένα πρόβλημα... :D

εχώ καταχωρήσει και 3-4 οικους στην θεσσαλονίκη αλλά και στον βόλο.

petros
04-07-06, 18:03

δεν είχα τι να κάνω και είπα να κάνω κάτι να φάω την ώρα μου..έτσι κάθησα και πέρασα τους οίκους. Σχετικά με τις δημόσιες υπηρεσίες ας κάνει τπτ και η ngi.. εκτός και αν θέλει να με προσλάβει να περνώ σημεία.. δεν έχω κανένα πρόβλημα... :D

εχώ καταχωρήσει και 3-4 οικους στην θεσσαλονίκη αλλά και στον βόλο.[/quote]

Σε λίγο κάλυψη 100%.. :lol: :lol:

vasiliadis1
04-07-06, 18:18
προς αποφυγή οικογενειακών προβλημάτων υπενθυμίζω πως κατα την πλοήγηση σε τέτοια σημεία ενδιαφέροντος να απενεργοποιείτε την φωνητική ειδοποίηση όταν βρίσκεστε με την γυναίκα σας :lol:

MinOtaVrS
04-07-06, 18:38

Edw panw exei poli liga perasmena ..

Den yparxei theos

Akoma kai ekei h Athinaiokratia se oloths to megaleio..

Empros karntasia spefsate na perasete ola ta moldava se dat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Peran ths plakas

Vre zak afou exeis orexi den pernas kai kanena epikindino shmeio ths ethniki odou.... :wink:

vasiliadis1
04-07-06, 18:45
Μιnotavrs γιατί τώρα τελευταία μας γράφεις γκρίκλις και μας δισκολεύεις :shock:

MinOtaVrS
04-07-06, 18:59

Mia zwh grafw Greeklish kai se polla fora einai to megalo parapono pollwn) :(

Alla pws na kanw alliws einai ena kataloipo 13 xronwn ..

Blepeis ta prwta xronia ths enasxolhshs moy me to NET (sto endoxo BBS to 1993) den yphrxan ellh****s grammatoseires kai etsi ta greeklish htan monodromos .

Otan edeeise o Vasilakis o Portas na mas yposthrixei sta Ellhnika to Swthrio etos tou 1998 to kako eixe ginei .....

Ase pou otan grafw Ellhnika synythws den einai gia kalo :lol:

Ektos kai ean kati einai episimo (like updates) kai to opoio prepei na ginei sitcky ...

Braker
04-07-06, 22:43

μωρέ και όρεξη έχω και ελευθερο χρόνο έχω... αλλά τα στίγματα δεν μπορώ να τα περάσω σε csv αρχείο και έτσι κάθομαι και τα περνάω ένα ένα μέσα από το destinator. :( και τα μπουρδέλα ένα ένα τα πέρασα... και ο υπάρχων χάρτης δεν έχει τα σημεία με στις Ε.Ο χιλιομετρικά. σου πετάει ένα ξερώ ΕΟ Αθηνών Λαμιας και τέλος.

Ευελπιστω στον νέο χάρτη να υπάρχει λεπτομέρεια.

MinOtaVrS
04-07-06, 22:46

μωρέ και όρεξη έχω και ελευθερο χρόνο έχω... αλλά τα στίγματα δεν μπορώ να τα περάσω σε csv αρχείο και έτσι κάθομαι και τα περνάω ένα ένα μέσα από το destinator. :( και τα μπουρδέλα ένα ένα τα πέρασα... και ο υπάρχων χάρτης δεν έχει τα σημεία με στις Ε.Ο χιλιομετρικά. σου πετάει ένα ξερώ ΕΟ Αθηνών Λαμιας και τέλος.

Ευελπιστω στον νέο χάρτη να υπάρχει λεπτομέρεια.[/quote]

:lol:

Braker
05-07-06, 09:33

:lol:[/quote]

πονηρό το γέλιο σου ... :lol:

petros
05-07-06, 10:30

8) 8)

vasiliadis1
05-07-06, 11:08
για να καταλάβουμε και εμείς, τα χαμόγελα τί σημαίνουν,οτι στην ανανέωση θα υπάρχει η αρίθμηση των εθνικών οδών? :roll:

Braker
05-07-06, 11:53
μακάρι να είναι κάτι τέτοιο.. χαλαρά έχω κάτσει και τα έχω περάσει ένα ένα... πρέπει να βρω και εγώ τρόπο να περνώ τον χρόνο μου. :D

freedom
05-07-06, 11:53
ελα ρε zak κανε το χατηρι στα καρντασια μας!!!

vasiliadis1
05-07-06, 11:55
zak θέλουμε καταγραφή και των 'σπιτιών' στην θεσσαλονίκη, ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ, στο κάτω κάτω έλα στην θεσσαλονίκη για μία επιτόπια καταγραφή,

talentscout
09-07-06, 17:10
LoL :!: Αυτα ειναι!

vasiliadis1
14-07-06, 23:56
zak81 τί γίνεται? μας ξέχασες? κάτι μας υποσχέθηκες :lol:

Braker
15-07-06, 08:48
zak81 τί γίνεται? μας ξέχασες? κάτι μας υποσχέθηκες :lol:[/quote]

όχι... απλά περιμένω τους νέους χάρτες.

petros
15-07-06, 13:33
zak81 τί γίνεται? μας ξέχασες? κάτι μας υποσχέθηκες :lol:[/quote]

όχι... απλά περιμένω τους νέους χάρτες.[/quote]

Ισως να περιμένουμε αρκετά όμως :lol: :lol:

MinOtaVrS
15-07-06, 16:25

To nou sou sto skoini esy .... :P :P

vasiliadis1
15-07-06, 17:36
μάλλον κάποιοι ξέρουν κάτι που δέν ξέρουμε οι υπόλοιποι! ΝΕΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ :?: :lol:
πείτε ΤΩΡΑ την αλήθεια :twisted:

MinOtaVrS
15-07-06, 20:58

Hremia !!! :lol: :lol: :lol:

petros
16-07-06, 18:30

Εγώ το έχω αγοράσει!! (καλά εσύ δεν είσαι διακοπές?? Ασε το laptop και κάνε καμιά βουτιά :lol: :lol: )

vasiliadis1
16-07-06, 22:39
mipos o minotavrs exei kai to laptop dipla stin omprela kai tin petseta :?: :D
to forum prokali eksartisi :?:

petros
17-07-06, 00:31

Hremia !!! :lol: :lol: :lol:[/quote]

Μάλλον με τους ολυμπιακούς του πεκίνο μας βλέπω :shock: :shock:

vasiliadis1
17-07-06, 00:42
φίλε petros εγώ είμαι αισιοδοξος, μέχρι την Παρασκευή νομίζω πως θα αρχίσουμε να τους κατεβάζουμε απο το e-shop :wink:

MinOtaVrS
17-07-06, 09:19

Το Laptop μου παει οντως παντου .. :P :P :P

Aλλα οχι στην παραλία (γεμιζει αμμο και μετα αντε να το καθαρίσεις) :lol: :lol: :lol:

dgial
18-07-06, 07:47
Πάρε του καμιά αντιαμμοτική θήκη για να το έχεις και εκεί μαζί σου. :wink: Κάπου θα βρεις.

MinOtaVrS
18-07-06, 09:05

xexexe :lol: :lol: :lol:

Tha tou balw kai mia alysida na to desw se ena dentro mhn mou to faei kanenas ...
:lol: :lol:

Peran ths plakas kai gia na mhn eimaste kai off topic exei kaneis mazepsei kanena epikindino shmeio peran twn OA ?

spyrazf1
21-09-06, 17:52
τι γινεται ?θα δουμε αναβαθμιση των χρησιμοτατων αυτων σημειων

spyrazf1
21-09-06, 18:39
το Sirocco εκλεισε εγινε BABY O και το ανατολη ξανανοιξε

Braker
21-09-06, 18:54
Βάλε και καμία διεύθυνση να την περάσουμε.

Caveman
21-09-06, 18:56

Για την δημιουργία βάσης χρήσιμων σημείων:

.. και πόσο συχνά θα ανανεώνουμε;..

Είναι στα "προσεχώς".. για το πότε θα είναι έτοιμη.. δεν ξέρω..

:)

spyrazf1
25-09-06, 19:23
παιδια θελετε να φροντισω για τα συγκεκριμενα χρησιμα καθοτι εχω "επαφή" ?

Braker
25-09-06, 23:08

go 4 it :wink:

vasiliadis1
25-09-06, 23:18
οταν εννοείς επαφή σπύρο..? :lol:

spyrazf1
25-09-06, 23:25
θα μου παρει λιγο χρονο 1θα βαλω ονοματα και διευθυθνσεις
2 τιμες ποτου και χορου απλου η πριβε
3 τις κοπελες με τα ονοματα τους ναι το ξερω και αυτο
εχω στενη επαφη με το θεμα οταν λεω στενη πιο στενη δεν γινεται αν στο πω αρουκο λιανα το φορουμ θα γινει ακαταλληλο

vasiliadis1
25-09-06, 23:31
:shock: :shock: θελουμε εναν σαν και σένα στην ξελογιαστρα θεσσαλονίκη 8) 8)

spyrazf1
26-09-06, 00:00
καλα η σαλονικα λεει εχω ερθει παλιοτερα στην καλαμαρια

MELASLOG
26-09-06, 06:32

Μερικές ερωτήσεις:
Θα έχει και τηλέφωνα των κοριτσιών;Τόσο στενή;
Αν βγάλουμε κάρτα NGI θα έχουμε έκπτωση;
Οι κοπέλες χρησιμοποιούν Χάρτες της ΝGI και PN ή άλλο λογισμικό;

Παρακαλώ να απαντηθούν όλες οι ερωτήσεις.

panosha
26-09-06, 09:05
Σπύρο, κατ' αρχήν συγνώμη γιά τη φωτογραφία, στη μία δεν ήσουνα, στην άλλη φαινόσουνα μισός και δεν είχες βγεί καλός. Γι αυτό έμεινες απ' έξω στο τελικό μοντάζ. Δεν πειράζει, ακολουθούν και άλλες συναντήσεις.
Στο θέμα μας τώρα, θα σού κάνει πάνω από μήνα να έχουμε μιά ολοκληρωμένη κάλυψη ? Ελπίζω να προλάβουμε το update του Νοεμβρίου...

Braker
26-09-06, 17:41
Παιδία να καταχωρίσουμε και τα στίγματα από τις κοπέλες που δεν είναι επαγγελματίες αλλά δουλευουν στο σπίτι τους και με 80-120 euro κάνουν τα πάντα ή θα τις κάψουμε ; :lol:

vasiliadis1
26-09-06, 19:06
ΚΑΨΤΕΣ ΚΑΨΤΕΣ :smt026

efrosinos
26-09-06, 23:56
Τό νού σου στίς φωτιές εσύ :twisted: .
Τί σου έκαναν τά μπουμπουκάκια; :-k επειδή παντρεύτηκες; ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ γι' αυτό ασε να φάμε καί λίγο μουσακά! :smt008 !!! Ολο φασόλια-φασόλια... :mrgreen:

vasiliadis1
27-09-06, 00:03
καλο θα είναι οπως υπαρχει το "ειδικό οχημα" του zeppelin να υπάρχει και κάποιος άλλος "ειδικός" που θα επισκευθεί τα σημεία για να καταγράψει ακριβώς το στίγμα καθώς και την ποιότητα του σημειου ενδιαφέροντος... :lol: :lol:
Νομίζω πως ο σπυρος ειναι ο καταλληλότερος.... :lol:

spyrazf1
27-09-06, 23:59
ok θα κανω οτι μπορω

spyrazf1
30-09-06, 21:49
εχθες ξεκινησε η καταγραφη επισημως.Επισκεφτηκα με το PDA το ανατολη.Κατεγραψα το σημειο και αφου ειχα μια πρωτη "επαφη" θα γραψω και εντυπωσεις 200 και κατι ευρωπουλα εκαναν φτερα.Περι την 6η πρωινη που ανεχωρησα δια την οικιαν μου.παρακαλειτε η NGI oπως μου κοψει μισθο για τον κοπο,το χρημα και οτι αλλο αφηνω εκει.........

φιλακια σπυρος

spichri
30-09-06, 22:00
Αξιζαν τουλαχιστον τα φτερα που εβαλες στα 200 ευρωπουλα και πεταξαν μακρια; 8)

MinOtaVrS
30-09-06, 22:03
Toulaxiston axizan ton kopo ta 200 europoula ? :lol: :lol:

vasiliadis1
30-09-06, 22:29
εγω θα προτεινα το αρχειο με τα σημεια ενδιαφεροντος να τα παρέχεις με μηνιαία συνδρομή. Ολοι θα γινουν συνδρομητές και θα κανεις και αποσβεση σε συντομο χρονικο διαστημα. :smt025

marantz
01-10-06, 03:33
Ή μηνιαία συνδρομή,πού θες και ένα τσουβάλι λεφτά (άσε τον κόπο :oops: ) ή αλλιώς τα συγκεντρώνεις από εδώ ([Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]) που προσπαθεί να είναι όσο ενημερωμένο μπορεί.

Caveman
01-10-06, 04:00

Βάλε τα σημεία να βάλουμε τα review!..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

spyrazf1
01-10-06, 20:59
προτιμω την επιτοπια ερευνα,να εχω επαφη με το αντικειμενο

vasiliadis1
01-10-06, 22:26
σε αυτό εχει απολυτο δικιο ο σπυρος. 8)
Μηπως να ανοιγαμε ενα λογαριασμο για να καταθετουμε οσα χρηματα μπορει ο καθένας σαν στηριξη προς το εργο του σπυρου?

Wagner669
16-10-06, 14:35
Τελικα το προτζεκτ "ναυαγησε";;;;

Κριμα..... ειχε τοσο ενδιαφερον!!! :-D
Αν θελετε Beta Tester....Εδω!
Θα χαρω να βοηθισω :)

ασχετο....
Διεγραψαν και το zip-ακη απο το ripidshare

Κριμα... :(

spichri
16-10-06, 14:50
και να ηταν το μονο που εχουν διαγραψει... :twisted:

vasiliadis1
16-10-06, 14:51
το project δέν εχει ναυαγήσει φιλε μου! απλά ο σπυρος ετοιμάζει εδω και λίγες μέρες ενα project για την τεταρτη στην θεσσαλονίκη...... 8) 8)
Απο εβδομάδα θα τον ζορίσουμε να ξεκινήσει και πάλι τις επισκέψεις σε σημεία ενδιαφέροντος :lol: :lol:

Braker
16-10-06, 16:21

το ξανά ανέβασα... :wink:

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

πουσε ρε alex τι κάνεις ρε ;

Wagner669
16-10-06, 16:30

Οταν δεν κατευαζει κανενας ενα αρχειο για 30 η 60 ημερες, το διαγραφουν.
Μηπως να φτιαχναμε εναν FTP server και να πεταγαμε εκει τα ΡΟΙ που φτιαχνουμε;;;;

spichri
16-10-06, 17:00
εχουμε ftp server αλλα εχει παρατηρηθει οτι σβηνουν διαφοροι τα αρχεια που ανεβαινουν

spyrazf1
16-10-06, 17:26
δεν ναυαγησε το θεμα απλα θα βαλω update αφου επισκεφτω 2,3 σημεια τι να βαζω update καθε μηνα για ενα ενα?

grimak
17-10-06, 01:19

Μηπως να φτιαχναμε εναν FTP server και να πεταγαμε εκει τα ΡΟΙ που φτιαχνουμε;;;;[/quote]

Δεν χρειάζετε να ψάχνεις φίλε,
το έχω ανεβάσει στο ftp της ngi μαζί με όλα τα άλλα poi :wink: [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

MinOtaVrS
17-10-06, 01:34

Μηπως να φτιαχναμε εναν FTP server και να πεταγαμε εκει τα ΡΟΙ που φτιαχνουμε;;;;[/quote]

Εχει γινει ηδη ... :wink:

spyrazf1
22-12-06, 18:16
tora pou vgike to 6 ipomoni se 2 meres stelno update

spirkos
14-01-07, 17:17
to svisane pali :cry:
to brika sto allo thread okie dokie
lolites tis nixtas i m cuming :smt025

spyrazf1
16-04-07, 19:36
perimenete ligo

spyrazf1
16-04-07, 19:41
ιδου το πολυποθητο update κατοπιν επιτοπιου ερευνας και μετα απο πολυ ιδρωτα κοπο και χρημα σας τα δινω τελειως δωρεαν [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

MinOtaVrS
16-04-07, 20:17

ola kala re Spyreto alla grapse mas kai 2-3 protaseis... :-D :-D

Tosh plhrwmenh gnwsh mhn thn kratas gia parti sou :lol: :lol:

spyrazf1
16-04-07, 20:19
ela athina esy
kai tha se pao sta kalytera

MinOtaVrS
16-04-07, 20:21

Egw na erthw to nosokomeio poios to plhrwnei meta apo tis thganies pou tha faw den xerw.. :-D

spyrazf1
16-04-07, 20:22
:lol: :lol: :lol:

mastoris than.
16-04-07, 20:24

Egw na erthw to nosokomeio poios to plhrwnei meta apo tis thganies pou tha faw den xerw.. :-D[/quote]

όταν φας τις τηγανιές, δώσε το σημείο στα dangerous, για να προσέχουμε. :D

spyrazf1
16-04-07, 20:27

Egw na erthw to nosokomeio poios to plhrwnei meta apo tis thganies pou tha faw den xerw.. :-D[/quote]

na xaro skliro antra

MinOtaVrS
16-04-07, 20:27

όταν φας τις τηγανιές, δώσε το σημείο στα dangerous, για να προσέχουμε. :D[/quote]

:bow :bow :bow :bow :bow :lol:

MinOtaVrS
16-04-07, 20:31

na xaro skliro antra[/quote]

Pantrepsou kai ta leme... 8) :lol:

Braker
17-04-07, 17:12

spyraz τι λες να φτιαξουμε και ένα POI με τα ξεν/χια που πηγαίνουν τα citytours ?

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] :wink:

spyrazf1
17-04-07, 19:43
μολις επισκεφτηκα το εν λογω site.proxorimeno se vrisko.start the engine.me endiaferei kia prosopika to thema .elpizo na ksereis ti enoo prosopika

MinOtaVrS
17-04-07, 19:46

:smt055 :smt054 :smt046

sinapias
17-04-07, 19:48

:smt055 :smt054 :smt046[/quote]

το ΤΗΓΑΝΙ ...το ΤΗΓΑΝΙ .. ΠΡΟΣΕΞΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ... :shock:

MinOtaVrS
17-04-07, 19:50

:smt055 :smt054 :smt046[/quote]

το ΤΗΓΑΝΙ ...το ΤΗΓΑΝΙ .. ΠΡΟΣΕΞΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ... :shock:[/quote]

Foraw kranos exw lavei ta metra mou !! :-D :-D

spyrazf1
17-04-07, 19:50
ego eimai eleutheros ki oti thelo kano

MinOtaVrS
17-04-07, 19:53

kane oti theleis twra giati se ligo kairo se vlepw me ta blue xapakia sthn tsepi apo tin poli eleftheria :lol: :lol: :lol:

spyrazf1
17-04-07, 20:02
den exo anagi apo tetoia .o spyros einai duracel

Braker
17-04-07, 20:33

2 απο τα hotel ειναι αυτα:

ενημερωτικά στο πρώτο αυτή την περίοδο μένει αυτη :lol:

τώρα λεπτομέριες κτλ... στο site [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] μια και το σιτε της ngi δεν ειναι για πορνοκαταστάσεις. :lol:

spyrazf1
17-04-07, 20:36
eisai sigouros ?auta einai kanonika hotels kai malista polyteleias

Braker
17-04-07, 20:39

μα καλά που ζεις.... :lol:

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

spyrazf1
17-04-07, 20:41
katalava o koukos aidoni tha mou rthei ama to kano auto

Braker
17-04-07, 20:48

what you pay is what you get. :wink:

άλλο το σπασπένο D6 που ειναι τσάμπα και άλλο το Original που το πληρώνεις :wink:

spyrazf1
17-04-07, 20:52
fantazomai oti gia na ta ksereis tha exeis idian peira

Braker
17-04-07, 20:54

δεν ειναι κουβέντες αυτες τώρα για το συγκεκριμένο forum.

spyrazf1
17-04-07, 20:56
kala yparxei kai to pm ama thes

spyrazf1
17-04-07, 21:01
telos panton steile ki alla an exeis

Braker
17-04-07, 21:21

εχεις pm